O NAS

Fundacja Oaza Życzliwości

Drogi Kuracjuszu

Nasz ośrodek położony jest w malowniczym, spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu. Umiejscowieni jesteśmy na pograniczu Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowieckiego w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Krakowa. Budynek posiada 4 kondygnacje, na jego terenie znajduje się kaplica. Do Państwa dyspozycji pozostaje również gospoda „Pod Aniołem”. Wewnątrz niej znajduje się sala wykładowa, sklepik ze zdrową żywnością, herbaciarnia, klimatyczny piec do wypiekania chleba. Podczas pobytu można skorzystać z licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i pielęgnacyjnych.

Na terenie ośrodka jest możliwość z bezpłatnego korzystania z światłowodowego internetu. Dysponujemy również windą- co stanowi dużą dogodność dla osób mniej mobilnych.
Wokół naszego domu znajduje się teren rekreacyjny o powierzchni 4 ha, a także darmowy parking. Na terenie ośrodka znajduję się również zwierzyniec, który jest szczególną atrakcją dla najmłodszych kuracjuszy.

NIEPRZERWANIE DZIAŁAMY OD ROKU 

2005
POKOJE
DIETA
REHABILITACJA
KAPLICA
WYCIECZKI

ZAMIAST LECZENIA

ZDROWA DIETA

W przypadku diety warzywno-owocowej, lekiem nie są, ani tabletki, ani operacja, lecz jedzenie, w myśl słów Hipokratesa: „niech pożywienie będzie twoim lekarstwem”, a efekty można niejednokrotnie porównać do „operacji bez noża”. Kuracja dietą jest metodą prostą, tanią, a przede wszystkim pozbawioną działań ubocznych, którą można przeprowadzić samodzielnie w domu, dodając zajęcia ruchowe.

ZDROWA DIETA 85%
ZAJĘCIA RUCHOWE 75%

Fundacja OAZA ŻYCZLIWOŚCI

ZAPRASZAMY NA ZDROWĄ DIETĘ

01

Usługi

onas3

02

Recepcja

03

Booking

Nasze wieloletnie doświadczenia utwierdziły nas w przekonaniu, że dieta warzywno-owocowa przywraca zdrowie, z czym wiąże się potrzeba modyfikacji dotychczasowego leczenia, pod kontrolą doświadczonego lekarza lub dietetyka i również należy zmienić nawyki żywieniowe już na stałe. W dzisiejszych czasach istnieje potrzeba wielu promotorów zdrowia, aby zmienić świadomość społeczeństwa, na prozdrowotny styl życia. Mamy świadomość, jak trudne jest to zadanie bez odpowiedniej edukacji i praktyki, w związku z tym naglącą potrzebą staje się szkolenie i to nie tylko lekarzy i dietetyków, ale także rolników i wszystkich osób zainteresowanych przywracaniem zdrowia, przez wspomaganie postem naturalnych, samoleczących mechanizmów organizmu. Misją Instytutu jest propagowanie postów w oparciu o doświadczenia dr Ewy Dąbrowskiej

od

1500

Turnus 7 dniowy
od

2750

Turnus 14 dniowy

Ośrodek

Dieta

Zwierzyniec

Gospoda

Rekolekcje

Zabiegi