Masaże


masaż klasyczny

 

MASAŻ KLASYCZNY

Jest formą terapii stosowaną zarówno w celach leczniczych- między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej  czy też neurologicznej, jak również po to by pobudzić, rozluźnić, czy też wzmocnić tkankę mięśniową. W masażu klasycznym tkanki pobudzane są przez głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, roztrząsanie czy też oklepywanie.

 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Jest to  delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni. Masaż relaksacyjny  sprawdza się  zarówno w stanach zmęczenia fizycznego, jak i napięcia umysłowego.

 

 

masaż aromaterapeutyczny — kopia

 

MASAŻ ŚWIECĄ AROMATERAPEUTYCZNĄ

Masaż aromaterapeutyczny jest uznawany za jeden z najprzyjemniejszych spośród wszystkich masaży. Połączenie technik masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działając kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu.

 

 

 

 masaż bańką chińską — kopiaMASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską, wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową lecz także rozstępy.

 

 

 

 

masaz limfatyczny — kopiaMASAŻ LIMFATYCZNY

Masaż limfatyczny to masaż uciskowy mający na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie. Polega na mechanicznym przepchnięciu zalegającej chłonki. Drenaż przeprowadza  się w przypadku pojawienia się obrzęków i zastoin limfatycznych – umożliwia tym samym  napływ bogatej w tlen krwi tętniczej.

 

 

 

 

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI masaż kamieniami (2) — kopia

Jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego. Kamienie te są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii, masażu limfatycznego i technik z masażu klasycznego.

 

 

 

masaż twarzy

 

MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy pobudza krążenie krwi i limfy, działa przeciwzmarszczkowo, poprawia koloryt skóry i usprawnia wchłanianie kosmetyków.