Przejdź do galerii
 
Przejdź do galerii
 
 
 
 
 

Nasz ośrodek położony jest na pograniczu Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowskiego, w pobliżu
Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Krakowa, Wieliczki.
Dysponujemy pokojami z łazienkami, jadalnią, salą do ćwiczeń, salą konferencyjną.
Dom położony jest w cichym, spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu. Wokół ośrodka znjduje się teren rekreacyjny o powierzchni 4 h.


 

  

Dojazd do Przytkowic.

Posiadamy bardzo dobre połączenie z Krakowem: pociągi, busy, autobusy kursują regularnie z Krakowa do/ lub przez Kalwarię Zebrzydowską. Pociąg ze stacji Kraków Główny dojeżdża bezpośrednio do stacji Przytkowice. Jest to pociąg osobowy, który jedzie w kierunku Zakopanego, Suchej Beskidzkiej- wysiadamy na stacji Przytkowice. Podróż trwa około godziny z Krakowa.Osoby podróżujące takimi środkami transportu proszone są o wcześniejszy kontakt z nami. Wyjedziemy bowiem po Państwa na stację.

Aktualny rozkład jazdy pociągów znajduje sie na stronie PKP  http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn

 


Pokaż Fundacja Oaza Życzliwosci na większej mapie


 

 

Kalwaria Zebrzydowska jest ośrodkiem ruchu pielgrzymkowego do położonego na szlaku papieskim, sanktuarium pasyjno-maryjnego oo. bernardynów.
Turyści mogą oglądać wkomponowane w otoczenie kościółki, kapliczki i figury.
 

 

 

Wadowice to malownicze miasteczko leżące na brzegu rzeki Skawy, na pograniczu Beskidu Małego i Pogórza Śląskiego, w odległości 50 km od Krakowa.To rodzinne miasto największego z  Polaków XX wieku - Papieża Jana Pawła II.
Zapraszamy na sentymentalną wycieczkę śladami Karola Wojtyły.
Odwiedź jego rodzinny dom, miejsca w których się modlił, uczył i bawił!
 

 

 

Kraków. Miasto w całej swej historii przyciągało i wciąż przyciąga ludzi niezwykłych. Od architektów, artystów, uczonych po zacnych mieszczan, którzy pozostawili po sobie spuściznę w postaci wyjątkowych w skali
światowej zabytków i wytworów kultury zarówno wysokiej jak i materialnej.
 

 

 

Wieliczka. Miejscowość rozwijała się od XIII wieku jako ważny ośrodek wydobywczy. Miasto znane jest z unikatowej w skali świata kopalni soli, którą odwiedza ponad 1 mln turystów rocznie. 

 

 

Zakopane. Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego. 

 

 

 
 
 
 
Fundacja Oaza Życzliwości 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.      
wykonanie i pozycjonowanie: Bellgraf.